Pytania i odpowiedzi

Na jakiej zasadzie działa firma Business Point?

Business Point to firma pośrednictwa finansowego. Pomagamy zdobyć finansowanie dla firm i osób fizycznych. Nasz zespół to najlepsi na rynku eksperci finansowi. Pomożemy wybrać najlepszą ofertę na rynku. Przeprowadzimy cały proces od złożenia wniosku po wypłatę środków.

Ile to kosztuje?

W zamian za pomoc w załatwieniu formalności pobieramy prowizję lub otrzymujemy wynagrodzenie bezpośrednio z banku po wypłacie środków.

Ile ofert mogę u Państwa otrzymać?

Standardowo przedstawiamy tylko te oferty jakie spełniają wymagania klienta oraz są możliwe do uzyskania. Posiadamy ponad 25 partnerów: banki i firmy pożyczkowe. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jak wygląda proces kredytowy?
  1. Na początku podczas rozmowy telefonicznej określamy wstępne możliwości finansowania. Na podstawie odpowiedzi na pytania dotyczące biznesu i sytuacji finansowej klienta badamy zdolność kredytową i określamy zakres danych i dokumentów jakie będą konieczne do przesłania aplikacji.
  2. Kolejny etap to spotkanie i złożenie wniosku. Do wniosku dołączamy dostarczone przez klienta dokumenty.
  3. Po uzyskaniu decyzji pozytywnej następuje podpisanie umowy bezpośrednio w banku udzielającym finansowania. Wypłata środków zwykle następuje jeszcze tego samego dnia.

Na każdym etapie nasz ekspert jest obecny i służy pomocą.

Dlaczego lepiej skorzystać z pomocy eksperta Business Point?

Z prostego powodu. Ciężko poznać i porównać oferty w ponad 25 bankach i wybrać najkorzystniejszą. Nasi eksperci odrazu dopasowują konkretną ofertę odpowiadającą wymaganiom klienta oraz jego możliwościom finansowym. jest to oszczędność czasu i pieniędzy.

Mam inne pytania, gdzie mogę zwrócić się o pomoc?

Jeżeli są pytania jakich nie znaleźli Państwo w dziale pytań i odpowiedzi zapraszamy do przesłania zapytania poprzez formularz kontaktowy dostępny tutaj lub pod numerem telefonu infolinii: (22) 299 23 39.